
Akum. teleskopinė aukštapjovė MAKITA UA004GZ 40V Max XGT
- Teleskopinis kotas
- Įmontuotas kablys, skirtas nupjautoms šakoms pašalinti nuo medžių
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Puikus svorio balansas - variklis sumontuotas akumuliatoriaus korpuse, įrankio apačioje.
Įleisti dangtelio varžtai neiškrenta juos atveržus.
Skaidri alyvos talpa alyvos lygio stebėjimui.
Kintamo greičio reguliavimas.
Apsauga nuo drėgmės.
Specifikacija
| Triukšmo lygis | 105 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Galingumas | 1500 W |
| Juostos ilgis | 300 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis pjūklas |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 160 ml |
| Grandinės storis | 1,1 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



