B2B verslo klientų paskyra

>Žinokite būtent Jums taikomą specialią kainą įrankiams

Sužinokite būtent Jums taikomą specialią kainą

Prisijungę prie B2B paskyros matysite būtent Jums taikomas specialias prekių kainas, suderintas su Jus aptarnaujančiu mūsų pardavimų vadybininku.

Matykite prekės kiekius, turimus mūsų sandėliuose

Rodomas tikslus Jus dominančios prekės kiekis mūsų sandėliuose. Tai palengvina įrankių, jų priedų ir dalių įsigijimo planavimą bei analogų parinkimą.
B2B rodomi prekių kiekiai sandėlyje

Mobili verslo klientų paskyra

Būkite mobilus  veikia kompiuteriuose ir telefonuose

Prisijunkite bet kur  darbe, namuose ar užsienyje. Veikia tiek kompiuteriuose, tiek planšetėse bei, žinoma, mobiliuose išmaniuosiuose telefonuose. Pritaikyta mobilumui bei patogumui  nereikia nieko diegti. Saugus šifruotas ryšys.

Užsakykite iškart tiek, kiek reikia

Sukurta Jūsų patogumui, kai reikia įsigyti daugiau įrankių nei šiuo metu turime sandėlyje, ar tiesiog norite pakartoti užsakymą. Būkite ramūs  būtiniausių įrankių niekada nepritrūks – pasiūlysime geriausią analogą arba patieksime tiesiai iš gamintojo.
Užsakykite reikalingus įrankius iškart - greita ir paprasta</em> iškart

Sekite remontuojamus įrankius

Sekite remontuojamus įrankius

Sistemoje pateikiama remontuojamų įrankių istorija – patogu laukiant, kol vienas ar kitas įrankis bus suremontuotas ir vėl galėsite kibti į darbus. O galbūt sužinosite, kad laikas atnaujinti įrankį, nes matoma įrankių remonto istorija sufleruoja, kad būtent šis įrankis jau kelissyk remontuotas.

Paskirstykite prekių užsakymą kolegoms

Reikalingų prekių užsakymu Jums nebūtina rūpintis vienam – sukursime apribotą paskyrą ir Jūsų kolegoms. Apribota paskyra suteikia galimybę prekių užsakymus daryti keliems kolegoms, o tvirtinti – Jums. Mažiau darbo, daugiau kontrolės.
Paskirstykite prekių užsakymą kolegoms

Pažinkite savo asmeninį vadybininką

Pažinkite savo asmeninį vadybininką

Lengviau bendrauti su tais, kuriuos pažįstate. Prisijungę prie paskyros matysite Jūsų vadybininko informaciją: nuotrauką, el. pašto adresą, telefono numerį. O kai atostogauja  jį pavaduojantį kolegą.

Domėkitės išrašytomis PVM sąskaitomis-faktūromis

Nei viena sąskaita-faktūra daugiau nepradings tarp krūvos popierių. Jums išrašytas sąskaitas-faktūras galite bet kada peržiūrėti, prireikus atsispausdinti, o neapmokėtas  nepamiršite apmokėti.
Išrašytos PVM sąskaitos-faktūros per B2B

Turėkite visą B2B užsakymų istoriją

Turėkite visą užsakymų istoriją

Nereikia sukti galvos, kas, kiek ir kada buvo užsakyta. Nuo šiol visi Jūsų užsakymai su detalia vykdymo informacija – visada po ranka.

Gaukite savo B2B prisijungimą

Jei norite pradėti naudotis visais verslo kliento paskyros teikiamais privalumais, tiesiog kreipkitės į Jus aptarnaujantį vadybininką ar el. paštu b2b (eta) gitana.lt. Atvyksime į Jūsų darbo vietą, sukursime Jūsų B2B paskyrą bei apmokysime patogiai naudotis.
B2B paskyra