Kniedikliai

Kniediklis – įrankis kniedėms tvirtinti, dažniausiai naudojamas statybose, buities, medžio apdirbimo darbuose, juvelyrikoje ar baldų gamyboje. 

Kniedikliai gali būti rankiniai, akumuliatoriniai, elektriniai ir pneumatiniai:

Rankinis kniediklis telkiasi paprasta svirties ir spaudimo technika, todėl puikiai tinka nesunkiems buities darbams. Kadangi tai paprasčiausias kniediklis, spaudimą reikia atlikti savo rankomis, o tai, laikui bėgant, gali išvarginti rankas.

Akumuliatorinis kniediklis dažniausiai naudojamas įvairiuose darbuose, kadangi juo lengva kniedyti – pakanka tik spustelti mygtuką. Toks kniediklis nereikalauja fizinės jėgos ir atlieka darbą žymiai greičiau bei efektyviau.

Elektrinis kniediklis veikia naudodamas elektros energiją. Kadangi šis įrankis turi maitinimo laidą, gali būti ne itin patogu juo naudotis, tačiau elektriniai kniedikliai yra gana kompaktiški ir galingi, geba pasiekti siauras vietas, jais lengva naudotis.

Pneumatinis kniediklis užtikrina ypač greitą ir nesudėtingą kniedijimą. Jis veikia suspausto oro principu, todėl yra reikalingas suspausto oro šaltinis arba kompresorius. Jei jums reikia galingo, daug kniedžių įmontuoti galinčio įrankio – pneumatinis kniedikilis yra tinkamiausias ir geriausias pasirinkimas.