
Dvigubas greitasis įkroviklis MAKITA DC40RB 40V Max XGT
- Signalinis pranešimas, kai baterija įkrauta
- Galima krauti LXT akumuliatorius naudojant adapterį ADP10
- Galimybė montuoti ant sienos
Specifikacija
| Svoris | 2 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Įtampa/dažnis | 220-240 V |
| Laido ilgis | 2 m |
| Tipas | Akumuliatorių įkrovikliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



