
Akumuliatorius MAKITA BL4080H 40V MAX XGT 8,0Ah
- Skirtas didelės galios įrankiams
- Didelė akumuliatoriaus talpa užtikrina ilgą darbo laiką
- Skirtas intensyviam profesionaliam naudojimui
Aprašymas
Ličio jonų akumuliatorius.
Užtikrina stabilų darbą net esant didelėms apkrovoms.
Pažangi elementų technologija leidžia efektyviai perduoti energiją be našumo kritimo.
Akumuliatorius palaiko pastovią galią viso darbo metu.
Tvirta konstrukcija padidina atsparumą smūgiams ir drėgmei.
Integruota aušinimo sistema saugo nuo perkaitimo ir prailgina tarnavimo laiką.
XGT sistema užtikrina skaitmeninį ryšį tarp įrankio ir akumuliatoriaus.
Tai leidžia pasiekti didesnį iškrovos greitį nei LXT akumuliatoriuose.
Įdiegtos apsaugos nuo perkrovos ir aukštos temperatūros.
Akumuliatorius automatiškai apsaugomas sudėtingomis darbo sąlygomis.
Varžtais sujungta konstrukcija palengvina išardymą perdirbimui.
Akumuliatoriaus įkrovimo lygio 4-ių LED diodų indikatorius su patikros mygtuku.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 8,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Įkrovimo laikas | 76 min |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 152 x 85 x 94 mm |
| Tipas | Akumuliatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Energijos talpa | 288 Wh |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






