
Lėtasis įkroviklis MAKITA DC40RC 40V MAX XGT
- Skirtas XGT 40 V Max ličio jonų akumuliatoriams
- Integruotas ventiliatorius ir trijų spalvų LED apšvietimas
- Su įkrovimo adapteriu ADP10 galima įkrauti LXT 14,4 V ir 18 V akumuliatorius
Aprašymas
Integruotas ventiliatorius padeda išvengti aukštos akumuliatoriaus temperatūros, pailginamas jo veikimo laikas ir pagreitinamas įkrovimas.
Garso signalas įspėja, kai akumuliatorius yra visiškai įkrautas.
Galima montuoti ant sienos, kaip sieninį įkroviklį.
Trijų spalvų ryškus LED apšvietimas, skirtas įkrovimui indikuoti.
Specifikacija
| Svoris | 0,82 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 200 W |
| Laido ilgis | 2 m |
| Tipas | Akumuliatorių įkrovikliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.





