Servisas

KAS MES

Profesionalūs ir kvalifikuoti darbuotojai – tai UAB „Gitana“ serviso komanda. Dirbame visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Patyrę specialistai, nuolat tobulinantys savo žinias atstovaujamų gamintojų organizuojamuose seminaruose bei mokymuose, ne tik suremontuos Jūsų įrankį ar įrenginį, bet ir suteiks profesionalius patarimus, kaip jį prižiūrėti, kad įrankis tarnautų ilgą laiką.

ĮRANKIŲ REMONTAS

Siūlome tik kokybišką, platų įrankių ir įrangos remontą bei aptarnavimą, suteikdami garantinį ir po garantinį servisą. Naudojame tik originalias oficialių gamintojų dalis ir priedus. Serviso sandėlyje turime standartinius remontinius komplektus ir didžiąją dalį remontui reikalingų dalių. Specifinės dalys, esančios gamintojo sandėlyje, mūsų servisą pasiekia per 14 savaites nuo užsakymo patvirtinimo datos.

Serviso išskirtinumą lemia specialios įrangos naudojimas remonto, aptarnavimo metu:

  • Dinamometrinių raktų kalibravimo stendas;
  • Yanmar, Kohler, SDMO, Husqvarna variklių diagnostikos įrankiai;
  • MAKITA, EGO Power+ akumuliatorių patikros stendai;
  • REMS užspaudimo patikros stendas ir kt.

PROFESIONALŲ PATARIMAI

Profesionali serviso administracijos komanda Jus pasitiks vos įžengus į vidų. Ji padės pasirinkti ir įsigyti tinkamą detalę ar priedą Jūsų remontuojam įrankiui, supažindins su bazinėmis remonto kainomis. Atsakys į visus Jums rūpimus klausimus bei suteiks profesionalius patarimus, kaip pasiruošti artėjančio sezono darbams (laistymo sistemos, vejos pjovimo robotų diegimas ir techninis aptarnavimas žiemos metu bei kt.).

SERVISAI VISOJE LIETUVOJE

Įrangos servisas vykdomas ne tik mūsų dirbtuvėse, bet ir pas klientą. Išsikvieskite mobilų servisą telefonu: 8 700 55019.

Visais su įrankių servisu susijusiais klausimais galite kreiptis bendruoju telefonu: 8 700 55019 arba el.paštu: servisas@gitana.lt.

Džiaugiamės, galėdami būti su Jumis,

UAB „Gitana“ serviso komanda

Elektronikos atliekų surinkimas