Kaip pirkti elektroninėje parduotuvėje

5 žingsniai norint įsigyti prekes elektroninėje parduotuvėje www.gitana.lt:

  1. Išsirinkti norimą prekę(-es) ir įdėti ją(-as) į krepšelį;
  2. Supildyti savo asmens duomenis be registracijos, prisijungti turimu vardu arba užsiregistruoti nauju gitana.lt vartotoju elektroninėje parduotuvėje;
  3. Pasirinkti pristatymo metodą;
  4. Apmokėti už prekes Jums patogiausiu būdu;
  5. Patvirtinti užsakymą;

Išsami instrukcija gitana.lt lankytojui

  1. Krepšelis

Pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje gitana.lt paprasta, lengva ir greita. Prekių užsakymai priimami 24 val. per dieną, 7 dienas per savaitę.

Į krepšelį prekes galite įdėti jų ieškodami elektroninės parduotuvės gitana.lt kataloguose arba pasinaudodami prekių paieškos laukeliu, esančiu viršuje. Norėdami greičiau rasti reikiamą prekę, galite naudoti prekių filtrus, esančius naršymo lango kairėje pusėje.

Patikusią prekę įdėsite, paspausdami mygtuką „Į krepšelį“. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių, toliau tęskite apsipirkimą.

Prekių krepšelio lauke, kuris yra dešinėje, matysite į krepšelį įdėtas prekes ir į krepšelį įdėtų prekių bendrą sumą. Kai nuspręsite jas įsigyti, spauskite mygtuką

„Pereiti prie apmokėjimo“.

 

Prekių krepšelyje galite keisti jo turinį ir užsakomų prekių skaičių. Kiekį pakeisite į laukelį „Kiekis“ įrašę norimą skaičių. Prekę iš krepšelio galite pašalinti, paspausdami ikoną „Šiukšlinė“.

Jei turite prekės nuolaidos kodą, jį įveskite atitinkamame laukelyje ir paspauskite „Pritaikyti nuolaidą“. Nuolaida bus paskaičiuota iš karto ir atimta iš galutinės mokėjimo sumos.

  1. Asmens duomenų pildymas

Gitana.lt galite pirkti tiek būdami prisiregistravę klientai (paspaudę ant nuorodos „Prisijunkite“), tiek neužsiregistravę.

Norint pateikti užsakymą, būtina suvesti savo asmens informaciją. Privaloma užpildyti visus žvaigždutėmis pažymėtus laukus: el. paštą, vardą, pavardę, adresą, pašto kodą, miestą, šalį, telefono numerį. Suvedę informaciją, pažymėkite varnele pasirinktinus laukus.

Jei esate juridinis asmuo ar įmonės atstovas pažymėkite varnele punktą „Reikia PVM sąskaitos-faktūros“:

Apie sėkmingą registraciją būsite informuotas el. laišku.

  1. Pristatymas

Tame pačiame lange matysite užsakymo pristatymo metodus. Elektroninėje parduotuvėje gitana.lt numatyti trys prekių pristatymo būdai:

Pasirinkus prekių atsiėmimą iš UAB „Gitana“ parduotuvių, reikės nurodyti iš kurios parduotuvės pageidaujate atsiimti prekes.

Pasirinkę prekių pristatymą per Omniva paštomatą, nurodykite, į kurį paštomatą pageidaujate gauti siuntą.

Pasirinkę pristatymą per siuntų tarnybos kurjerį apie savo užsakymo būsenas būsite informuojami SMS žinutėmis. DPD kurjeris, prieš pristatydamas prekes, susisieks su jumis telefonu.

Pasirinkus pristatymo metodą, privaloma varnele pažymėti „Aš sutinku su taisyklėmis“.

  1. Apmokėjimas

Elektroninėje parduotuvėje gitana.lt už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

Apmokėjimas elektronine bankininkyste – pasirinkite norimą banką ir būsite nukreipti į šio banko puslapį, lengvai atliksite pavedimą. 

Atliekant mokėjimą šiuo metodu, pinigai greitai pasiekia gavėją ir galima iškart pradėti vykdyti Jūsų užsakymą.

Apmokėjimas išankstiniu banko pavedimu – atlikę užsakymą, į savo el. pašto dėžutę gausite išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmokėsite prisijungę prie savo naudojamo banko internetinės sistemos. Pasirinkus šį būdą, lėšos gavėją pasiekia per ilgesnį laikotarpį nei atsiskaitant pirmuoju metodu.

Apmokėjimas parduotuvėje, per Omniva paštomatą arba DPD kurjeriui – už užsakytas prekes atsiskaitysite grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių atsiėmimo metu.

Išsimokėtinai su pasirinktu lizingu – paspauskite ant norimo lizingo, dar kartą peržiūrėkite užsakymo informaciją ir paspauskite „Užsakyti“. Būsite nukreipti į lizingo puslapį, kuriame supildysite reikalingą informaciją. Lizingas, įvertinęs Jūsų išsimokėjimo galimybes, atsiųs pranešimą, sutinka suteikti lizingą ar ne. Daugiau informacijos perkant išsimokėtinai rasite čia.

  1. Užsakymo patvirtinimas

Pasirinkę norimą apmokėjimo būdą ir patikrinę užsakymo galutinę kainą (su pristatymo kaina ir nuolaidomis), pateikite užsakymą, spausdami „Patvirtinu užsakymą“.

Pateikus užsakymą, yra suteikiamas užsakymo numeris. Užsakymas pradedamas vykdyti gavus apmokėjimą, jeigu pasirinktas mokėjimo tipas „Elektronine bankininkyste“ arba „Išankstiniu bankiniu pavedimu“. Užsakymas pradedamas vykdyti nedelsiant, jei pasirinktas mokėjimo tipas buvo „Gavus kurjeriu ar atsiimant parduotuvėje“.

Apie užsakymo būseną („Užsakymas gautas“ / „Užsakymas ruošiamas“ / „Užsakymas paruoštas“ / „Užsakymas išsiųstas“ / „Atšauktas“) Jus informuosime pranešimais nurodytu elektroniniu paštu ir SMS žinute.