
Dvigubas lėtas įkroviklis MAKITA DC40WA 40V MAX XGT
- Tinka taip pat ir kaip sieninis kroviklis
- Didelė, iškelta įkrovimo būsenos lemputė su ryškiais 3-jų spalvų LED indikatoriais: mėlyna, žalia ir raudona
Aprašymas
Akumuliatorių įkrovimo laikas:
BL4020 (2 Ah): 100% per 110 minučių arba 80% per 85 minutes;
BL4025 (2,5 Ah): 100% per 130 minučių arba 80% per 105 minutes;
BL4040F (4 Ah): 100% per 210 minučių arba 80% per 165 minutes;
BL4050F (5 Ah): 100% per 260 minučių arba 80% per 210 minučių;
BL4080F (8 Ah): 100% per 420 minučių arba 80% per 335 minutes.
Specifikacija
| Svoris | 1 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Įkrovimo laikas | 110 - 420 min. |
| Galingumas | 110 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 140 x 335 x 84 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






