UAB „Gitana“

Istorija

Jau beveik 30 metų patirties turinti UAB „Gitana“ įkurta 1992 m. rugsėjo mėnesį Klaipėdoje, prekiauja statybai, pramonei ir automobilizmui skirtais profesionaliais įrankiais, įranga ir jų dalimis.

Kompanijos sėkmės istorija prasideda pirmojo Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečio laikotarpiu, kuomet atgavus Lietuvos nepriklausomybę, plėtojant veiklą didelę įtaką darė civilinės ir pramoninės statybos permainos. Įmonės, savo veiklos perspektyvas siejančios su pažangiomis technologijomis ir efektyviu darbo organizavimu, buvo pirmosios mūsų klientės. Statybos bei pramonės įmonių aprūpinimas kokybiškais įrankiais, jų parinkimas efektyviam darbui, patikima įrenginių priežiūra tapo vienu pagrindinių mūsų įmonės prioritetų.

UAB „Gitana“ yra tiesioginė daugelio įrankių ir įrenginių gamintojų atstovė Lietuvoje. Mūsų įmonės sandėliuose yra apie 40 000 skirtingų pavadinimų ir specifikacijų prekių, o išplėtotas prekybos tinklas ir sklandi tiekimo sistema užtikrina operatyvų klientų aprūpinimą visoje Lietuvoje. Techninių klausimų sprendimo patirtis, didelė informacinė bazė ir nuolatinis darbuotojų tobulinimąsis leidžia Jums pateikti naujausius gamintojų siūlomus technologinius sprendimus.

Profesionalių įrankių parduotuvės yra visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje. Parduotuvių kontaktus rasite čia.

Siekiame nuolat tobulėti bei užtikrinti aukščiausią prekių ir aptarnavimo kokybę, todėl visada laukiame Jūsų laiškų su pastebėjimais ar iškilusiais klausimais elektroniniu paštu pagalba@gitana.lt ar telefonu 8 696 64106 (darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.)

Linkime rasti naudingos informacijos mūsų tinklapyje www.gitana.lt !

Komanda

Mūsų didžiausia stiprybė – profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų komanda. UAB „Gitana“ nuolat investuoja į darbuotojų mokymus, siųsdama į gamintojų rengiamus kursus ir praktinius užsiėmimus.

Kokybiško aptarnavimo garantu tapo 190 profesionalių, nuolat tobulėjančių, darbuotojų komanda. Ilgametę patirtį turintys darbuotojai, dirbantys nuo kompanijos atidarymo, sukūrė tikrąją kompanijos sėkmės istoriją.

Kviečiame Jus tobulėti ir dirbti kartu su mumis. Siųsti savo gyvenimo aprašymus galite adresu: karjera@gitana.lt. Jūsų duomenys bus įtraukti į pretendentų, norinčių įsidarbinti, duomenų bazę.

Misija

UAB „Gitana“ - profesionali, patikima ir klientų lūkesčius pranokstanti kompanija, galinti pasiūlyti kokybišką ir platų įrankių, įrangos ir jų priedų asortimentą, suteikdama garantinį ir po garantinį servisą. Nuolat siekiame investuoti į savo darbuotojų kompetencijų kėlimą bei techninės bazės atnaujinimą.

Esame atsakingi

Žalioji energija

Nuo 2017.01.01 UAB „Gitana“ perka elektros energiją, pagamintą naudojant atsinaujinančius energijos išteklius, ir tokiu būdu remia atsinaujinančios energetikos plėtrą. Saugome ir tausojame gamtą, esame socialiai atsakingi.

Išsipildymo akcija

2016.11.07 dalyvavome „Išsipildymo akcijos“ Pyragų dienoje. Kepėme pyragus, vaišinome kolegas ir klientus. Surinktą sumą paaukojome sergantiems vaikams.

Savanoriška kraujo donorystė

Į Nacionalinio Kraujo centro organizuojamą akciją „Savanorišką kraujo donorystė“ įsitraukė ir UAB „Gitanos“ darbuotojai. Šios periodinės akcijos metu kraujo aukoja nemaža dalis įmonės darbuotojų.

Sėkmingai augame

„Gazelė 2016" - sparčiai augančių bendrovių projektas, kurį organizuoja "Verslo žinios"