UAB „Gitana“

Istorija

UAB „Gitana“ – tiesioginė daugelio įrankių bei įrenginių gamintojų atstovė Lietuvoje, prekiaujanti statybai bei pramonei reikalingais įrankiais, profesionalia įranga ir jų dalimisĮmonė įkurta 1992 m. rugsėjo mėnesį Klaipėdoje. 

Kompanijos sėkmės istorija prasideda pirmojo Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečio laikotarpiu, kuomet, atgavus Lietuvos nepriklausomybę ir plėtojant veiklą, didelę įtaką darė civilinės ir pramoninės statybos permainos. Įmonės, savo veiklos perspektyvas siejančios su pažangiomis technologijomis ir efektyviu darbo organizavimu, buvo pirmosios mūsų klientės. Statybos bei pramonės įmonių aprūpinimas kokybiškais įrankiais, jų parinkimas efektyviam darbui, patikima įrenginių priežiūra tapo vienu pagrindinių mūsų įmonės prioritetų.

Mūsų sandėliuose apstu žymių gamintojų vardų, įvairių specifikacijų prekių, o išplėtotas prekybos tinklas ir ypač sklandi tiekimo sistema užtikrina operatyvų klientų aprūpinimą visoje Lietuvoje. Techninių klausimų sprendimo patirtis, didelė informacinė bazė ir nuolatinis darbuotojų tobulinimasis suteikia galimybę Jums pateikti naujausius gamintojų siūlomus technologinius sprendimus.

Misija

UAB „Gitana“ siekia pasiūlyti kokybiškų įrankių asortimentą ir kiekvienąkart pranokti klientų lūkesčius. Mes galime pasiūlyti ne tik platų įrankių, įrangos ir jų priedų asortimentą, bet ir suteikti garantinį ir po garantinį servisą. Taip pat viena siekiamybių – nuolat investuoti į darbuotojų kompetencijų kėlimą bei techninės bazės atnaujinimą.

Komanda

Mūsų didžiausia stiprybė – profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų komanda, kuria galima pasitikėti. UAB „Gitana“ nuolat investuoja į darbuotojų mokymus ir užtikrina periodišką jų tobulinimąsi bei kompetencijų kėlimąsi.

Kokybiško aptarnavimo garantu tapo virš 200 profesionalių, nuolat tobulėjančių darbuotojų komanda. Paminėtina ir tai, jog kompanijoje dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai, su mumis esantys jau nuo įmonės atidarymo – būtent tokie darbuotojai ir kuria tikrąją UAB „Gitanos“ sėkmę. 

Karjera

Kviečiame Jus tobulėti ir dirbti kartu su mumis. Siųsti savo gyvenimo aprašymą galite adresu: karjera@gitana.lt. Jūsų duomenys bus įtraukti į pretendentų, norinčių įsidarbinti, duomenų bazę. Darbo pasiūlymus rasite čia..

Kontaktai

Profesionalių įrankių parduotuvės yra visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje. Parduotuvių kontaktus rasite čia.

Siekiame nuolat tobulėti bei užtikrinti aukščiausią prekių ir aptarnavimo kokybę, tad laukiame Jūsų laiškų su pastebėjimais, iškilusiais klausimais elektroniniu paštu pagalba@gitana.lt ar telefonu 8 696 64106 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.)

Sertifikatai

Linkime, kad Jūsų patirtis lankantis mūsų tinklalapyje www.gitana.lt būtų naudinga!