UAB „Gitana“

UAB Gitana ofisas

UAB „Gitana“ įkurta 1992 m. rugsėjo mėnesį Klaipėdoje, ir jau daugiau nei 23 m. Lietuvoje prekiauja profesionaliais įrankiais ir įrengimais.

Profesionalių įrankių parduotuvės yra visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje. Parduotuvės dirba darbo dienomis nuo 08:00 iki 18:00val. bei šeštadieniais nuo 09:00 iki 14:00.

Vienas iš pirmųjų kontaktų su profesionalių įrankių gamintojais buvo Vokietijos kompanija "Eduard Wille GmbH & Co.". Kartu su patikimu partneriu Vokietijoje - „Import & Export Peter Plump e. K." atsirinkome apie 200 geriausių įrankių gamintojų, todėl Jums siūlome aukščiausios kokybės įrankius, atitinkančius Europoje galiojančius standartus. Sandėlyje nuolat turime apie 40.000 populiariausių prekių asortimentą, tačiau galime pateikti Jums tinkamiausią sprendimą daugiau nei iš 1.000.000 prekių.

Pagrindinė įmonės veikla - sklandus pramonės įmonių aprūpinimas kokybiškais įrankiais ir patikimu servisu. Mūsų įmonės stabilumą ir patikimumą garantuoja maža darbuotojų kaita bei nuolat auganti metinė apyvarta. Šiuo metu įmonėje dirba apie 140 darbuotojų. Nuolatinis darbuotojų mokymas bei tobulinimas gamintojų rengiamuose kursuose ir praktiniuose seminaruose - tai mūsų ilgalaikė investicija ir profesionalumo siekimas. Kviečiame kiekvieną, norintį šioje srityje dirbti ir tobulėti, kreiptis el. paštu karjera@gitana.lt.

Norėdami supažindinti savo klientus su rinkoje pasirodžiusiomis naujovėmis, mes patys organizuojame įvairius mokymus, pristatome naujus produktus, jų technines galimybes. Pasikvietę gamintojų atstovus, stengiamės atsakyti į visus darbo metu iškylančius klausimus. Dėl mokymų Jūsų įmonėje kreipkitės į Jus kuruojantį mūsų vadybininką, artimiausią UAB „Gitana“ parduotuvę arba el. paštu info@gitana.lt.

Siekiame nuolat tobulėti bei užtikrinti aukščiausią prekių ir aptarnavimo kokybę, todėl visada laukiame Jūsų laiškų su pastebėjimais ar iškilusiais klausimais elektroniniu paštu pagalba@gitana.lt ar telefonu 8 696 64106 (darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.)

Linkime patogaus ir naudingo apsilankymo www.gitana.lt !