
Savaeigė akumuliatorinė vejapjovė MAKITA LM002GT202 40V MAX XG
- Savaeigė
- Plieninis korpusas ir tvirta, sulankstoma rankena
- Puikiai tinka didelių plotų pjovimui
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
4in1 funkcija: pjovimas, surinkimas, mulčiavimas, galinis išmetimas.
Integruoti du lizdai dviems akumuliatoriams. Vejapjovė dirba nuo vieno 40 V MAX XGT akumuliatoriaus ir automatiškai persijungia prie kito, vienam išsikrovus.
3 pasirenkami pjovimo režimai: standartinis režimas, Soft-No-Load režimas, kai variklio greitis slopinamas sumažėjus apkrovai ir tylusis režimas.
Pjovimo aukščio nustatymai nuo 20 iki 100 mm.
WetGuard apsaugos nuo drėgmės technologija, atitinkanti IPX4 klasę.
Specifikacija
| Svoris | 28 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Konteinerio talpa | 70 l |
| Pjovimo aukštis | 20-100 mm |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Pjovimo plotis | 534 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah 40V akumuliatoriai BL4050F, įkroviklis DC40RC, veržliaraktis, fiksatorius ašmenų nuėmimui |
| Pjovimo metodai | Surinkimas/ mulčiavimas/ galinis išmetimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





