
Savaeigė akumuliatorinė vejapjovė MILWAUKEE M18 F2LM53-0
- Reguliuojamos 5 greičio pavaros
- Trys pjovimo būdai - surinkimas, mulčiavimas, šoninis ir galinis išmetimai
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Automatinis peilių greičio reguliavimas.
Su dviem 18 V 12,0 Ah akumuliatoriais nupjauna iki 2000 m² ploto.
Veikia su 2 x 18 V akumuliatoriais, kurie užtikrina išskirtinę galią, sukimo momentą ir našumą bei leidžia atlikti sudėtingus darbus.
Priekiniai ir šoniniai žibintai užtikrina 180° matomumą.
7 padėčių pjovimo aukščio reguliavimas nuo 2,5 iki 10 cm.
Sulankstomos rankenos ir vertikalus laikymas leidžia lengvai transportuoti įrankį.
Tinka visi MILWAUKEE 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 38,5 kg (su 2 x 12,0 Ah akumuliatoriais) |
| Apsukų skaičius | 3300 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 12,7 m/s² |
| Darbinis greitis | 0,16-6,4 km/h |
| Triukšmo lygis | 95,2 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 12,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Pjovimo aukštis | 25-100 mm |
| Eiga | Savaeigė |
| Tipas | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Priekinių/galinių ratų matmenys | 203 mm / 264 mm |
| Pjovimo plotis | 530 mm |
| Standartiniai priedai | Mulčiavimo priedas, 70 l surinkimo maišas, galinio ir šoninio išmetimo latakas |
| Pjovimo metodai | Mulčiavimas / Surinkimas / Šoninis išmetimas / Galinis išmetimas |
| Funkcionalumas | Savaeigė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










