
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MAKITA 40V MAX XGT Solo
- Bešepetėlinis variklis
- Puikiai tinka sudėtingiems užveržimo darbams
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Keturių pakopų smūgio galios parinkimas ir specialus T režimas leidžia tiksliai pritaikyti sukimo jėgą pagal varžtų tipą ir medžiagą.
Itin kompaktiškas – vos 136 mm ilgio.
Greitas antgalio tvirtinimas vienu spustelėjimu.
Dvigubas LED apšvietimas su prieššvyčio ir pošvyčio funkcijomis.
„XPT" („Extreme Protection Technology“) technologija apsaugo nuo vandens ir dulkių, dirbant atšiauriomis darbo sąlygomis.
Įrankis užtikrina nepertraukiamą veikimą net pačiose sudėtingiausiose situacijose.
Dirbant su užduotimis, kuriose svarbu, kad antgalis neslystų (pvz., su „Phillips" kryžminėmis galvutėmis), smūgio jėgą galima sureguliuoti pagal poreikį.
Sumažintas pasipriešinimas įstatant antgalį į griebtuvą, todėl įstatymas yra lengvesnis ir sklandesnis.
Elektroninis stabdys.
Atbulinė eiga.
„Anti-restart“ funkcija.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 - 3,1 kg |
| Apsukų skaičius | 0-1200 / 2100 / 3000 / 3900 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 23,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 100 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 210 Nm |
| Reversas | Yra |
| Elektroninis stabdys | Yra |
| Griebtuvas | 6,35mm / 1/4", šešiakampis |
| Varžto sukimo skersmuo | M4-M8 |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M20 |
| Judesių skaičius | 0-1900 / 3100 / 3600 / 3900 jud./min. |
| Sukimo momentas | 60/130/210 Nm |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Standartiniai priedai | Sukimo antgalis, įrankio kablys diržui. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Dokumentai, skrajutės, instrukcijos
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







