
Akumuliatorinis smūginis veržliasukis MAKITA TW001GM201 40V Max XGT
- Itin galingas ir tvirtas
- 4 darbo režimai
- Atsukimo momentas net 2050 Nm
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
Automatinis sustojimas atsukus veržlę/varžtą.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 3/4" |
| Svoris | 4,2 kg |
| Triukšmo lygis | 100 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 1800 Nm |
| Atsukimo momentas | 2050 Nm |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai BL4040, greitasis įkroviklis DC40RA, Makpac lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



