Smūginis veržliasukis DEWALT DCF899N
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Sukimo momentas iki 950 Nm ir iki 2400 smūgių per minutę
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Skaisčiai baltas LED žibintas su uždelsimo mechanizmu siekiant apšviesti sukimo vietą.
Patogi guminė rankena ir jungiklis.
1/2" (13mm) kvadratinis antgalis užtikrina greitą ir lengvą galvučių pakeitimą.
Priekinis aliuminio kospusas - geresniam svorio balansui.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" |
| Svoris | 2,6 kg |
| Apsukų skaičius | 0-400 / 0-1,200 / 0-1,900 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 112 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | XR Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 950 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-2400 sm./min. |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 4 savaites nuo pirkimo užregistravus https://cee.dewalt.global/, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, per 4 savaites nuo pirkimo užregistruokite įrankį svetainėje: https://cee.dewalt.global/.


