
Akumuliatorinis smūginis veržliasukis MAKITA DTW181Z
- Kompaktiškas ir lengvas
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Ergonomiška gumuota rankena.
Integruotas darbinis šviesos diodas.
Dėl mažo dydžio ir svorio šį įrankį lengva naudoti ankštose erdvėse.
Elektroninis stabdys didesniam darbo našumui ir dirbančiojo saugumui.
Gumuota rankenos danga užtikrina neslystantį paviršių.
Du skirtingi sukimo galios diapazonai leidžia reguliuoti galią pagal poreikį.
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" |
| Svoris | 1,5 kg |
| Apsukų skaičius | 0-1300/2400 aps./min. |
| Ilgis | 151 mm |
| Vibracijos lygis | 10,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 106 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 70/210 Nm |
| Atsukimo momentas | 330 Nm |
| Griebtuvas | 1/2" |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 151 × 79 × 235 mm |
| Veržlės sukimo skersmuo | M8-M16 |
| Kietintos veržlės sukimo skersmuo | M6-M12 |
| Judesių skaičius | 0-2000/3600 jud./min. |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | kilpa |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










