
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA SP001GZ03 40V MAX XGT
- Greitas skersinis ir išilginis pjovimas
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Tikslus ir švarus pjovimas be atplaišų.
Integruota apsauga nuo dulkių ir vandens.
Reguliuojamas greitis optimaliam darbui naudojant įvairias medžiagas.
| Pjovimo gylis, kai 90° | 56 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 40 mm |
| Pjovimo gylis, kai 48° | 38 mm |
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 100 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



