
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA HS012GZ 40V MAX XGT
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Suderinamas su automatine belaide dulkių nusiurbimo sistema (AWS)
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Tinka profesionaliems pjovimo darbams.
Ypač lengva įrankio konstrukcija.
40 % didesnis pjovimo galingumas nei įprastų 18 V modelių.
Automatiškai palaikomas vienodas pjovimo greitis esant didelei apkrovai.
Didelė pjovimo ir nuožulnaus pjovimo geba ties 45° kampu.
Specifikacija
| Svoris | 4,8 kg |
| Apsukų skaičius | 5200 aps./min. |
| Vibracijos lygis | ≤ 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Galingumas | 1300 W |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 30 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 57 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 41 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







