
Akumuliatorinių įrankių rinkinys MAKITA DLX6135TX1
Aprašymas
Akumuliatorinis gręžtuvas MAKITA DDF490
- Galingas bešepetėlinis variklis
- Beraktis griebtuvas lengvam antgalių keitimui viena ranka
- Du greičio režimai
| Svoris | 1 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 167 x 81 x 255 mm |
| Apsukų skaičius | 0 - 500 / 0 - 1900 aps./min. |
| Maks. sukimo momentas | 50/27 Nm |
| Reversas | Yra |
| Elektroninis stabdys | Yra |
| Griebtuvas | 1/2" |
Akumuliatorinis perforatorius MAKITA DHR202
- 3 darbo režimai: gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas
- Lengvai keičiami kaltai ir grąžtai
- Ergonomiškas įrankio korpusas
| Svoris | 3,2 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 358 x 84 x 259 mm |
| Apsukų skaičius | 0-1100 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 98 dB(A) |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 26 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 20 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Judesių skaičius | 0-4000 jud./min. |
| Smūgio jėga | 2.0 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 3 - gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas |
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MAKITA DTD152
- Maksimalus sukimo momentas, pasiekiamas nustačius maksimalius sūkius
- Nauja XPT (Extreme Protection Technology) technologija - dar tobulesnė apsauga nuo dulkių ir drėgmės
- Ergonomiškas rankenos dizainas
| Svoris | 1,3 - 1,6 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 137 x 79 x 238 mm |
| Apsukų skaičius | 0-2900 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Maks. sukimo momentas | 165 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-3500 sm./min. |
| Varžto sukimo skersmuo | M4-M8 |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M16 |
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA DSS610
- Dvigubos apsaugos jungiklis
- Aliumininis pjovimo pagrindas
- Labai lengvas ir kompaktiškas
| Svoris | 3,5 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 347 x 202 x 228 mm |
| Apsukų skaičius | 3700 aps./min. |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 57 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 40 mm |
Akumuliatorinis tiesinis pjūklas MAKITA DJR186
- Beraktis pjūklo keitimas.
- Darbinis šviesos diodas.
- Ergonomiškas rankenos dizainas
| Svoris | 3,8 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 486 x 81 x 223 mm |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Pjovimo gylis medienoje | 255 mm |
| Pjūklo eiga | 32 mm |
| Judesių skaičius | 0-2800 jud./min. |
Akumuliatorinis švytuoklinis įrankis MAKITA DTM51
- Švelnaus paleidimo funkcija
- Greičio reguliavimas
- Labai lengvas ir kompaktiškas
| Svoris | 2,2 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 324 x 80 x 126 mm |
| Apsukų skaičius | 6000-20000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 4,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 77 dB(A) |
| Abrazyvinio popieriaus matmenys | 93 x 93 x 93 mm |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Siaurapjūkliai / Suktuvai / Gręžtuvai / Smūginiai suktuvai / Diskiniai pjūklai / Švytuokliniai įrankiai / Komplektai / Trijų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | 3 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850B, greitasis įkroviklis DC18RC, krepšys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



