Akumuliatorinių įrankių rinkinys BOSCH GWS+GBH+GAL BAG,C
- Rinkinyje: akumuliatorinis kampinis šlifuoklis GWS 18V-8 CT, akumuliatorinis perforatorius GBH 18V-22, 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis GAL 18V-40, krepšys
Aprašymas
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis BOSCH GWS 18V-8 CT Solo
- Kompaktiškas ir greitas
- Bešepetėlinis variklis
- Kickback kontrolė, švelnus startas, apsauga nuo perkrovos
| Svoris | 1,6 kg |
| Apsukų skaičius | 11000 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 132 x 391 x 156 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22,23 mm |
Akumuliatorinis perforatorius BOSCH GBH 18V-22 Solo CT
- Kompaktiškas, lengvas ir ergonomiškas
- Puikiai tinka darbui virš galvos
- Lengvai išgręšite 6–10 mm skyles
| Svoris | 2,3 kg |
| Apsukų skaičius | 0-1050 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 14 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 4-22 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 296 x 102 x 208 mm |
| Smūgių skaičius | 0-4675 sm./min. |
| Smūgio jėga | 1.9 J |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai / Trijų funkcijų perforatoriai / Komplektai |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai ir įkroviklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


