
Akumuliatorinių įrankių rinkinys MAKITA DLX4200JX1
Aprašymas
Akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas MAKITA DDF489
- 2 pasirenkami greičiai
- Kompaktiškas, lengvai manevruojamas
- 21 sukimo momento nustatymas
| Svoris | 1,5 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 174 x 81 x 261 mm |
| Apsukų skaičius | 0-550/1800 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 74 dB(A) |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Maks. sukimo momentas | 40/73 Nm |
| Griebtuvas | 1,5-13 mm |
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis MAKITA DGA504
- Elektroninė apsauga nuo perkrovimo
- Siaura ir patogi rankena leidžia lengvai valdyti įrankį
- Ergonomiškas, lengvas, bet galingas
| Svoris | 2,5 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 362 x 140 x 145 mm |
| Apsukų skaičius | 8500 aps./min. |
| Tvirtinimas | M14 |
| Triukšmo lygis | 79 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | 22,23 mm |
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MAKITA DTD173
- Siauras korpusas, didelis galingumas
- Lengvai valdomi režimai
- Darbinio režimo atminties funkcija
| Svoris | 0,85 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 111 x 81 x 234 mm |
| Apsukų skaičius | 0-1100/2100/3200/3600 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 12,9 m/s² |
| Triukšmo lygis | 108 dB(A) |
| Maks. sukimo momentas | 180 Nm |
| Griebtuvas | 1/4" |
| Varžto sukimo skersmuo | M4-M8 |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M16 |
| Kietintos veržlės sukimo skersmuo | M5-M14 |
| Judesių skaičius | 0-1100/2600/3600/3800 jud./min. |
| Sukimo momentas | 20/50/170 Nm |
Akumuliatorinis perforatorius MAKITA DHR242
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Reguliuojamas greitis
- Sukimo momento ribotuvas
| Svoris | 3,3 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 328 x 85 x 213 mm |
| Apsukų skaičius | 0-950 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 3,5-13,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 101 dB(A) |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 27 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 24 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Smūgių skaičius | 0-4700 sm./min. |
| Smūgio jėga | 2.0 J |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1850B, greitasis įkroviklis DC18RC, 2 x plastikiniai lagaminai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


