
Akumuliatorinis gręžtuvas MAKITA DDF490Z
- Galingas bešepetėlinis variklis
- Beraktis griebtuvas lengvam antgalių keitimui viena ranka
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Du greičio režimai: didelis greitas - greitam gręžimui lengvuose darbuose; mažas greitis - sunkesniems darbams.
20-ies pakopų sukimo momento reguliavimas suteikia galimybę tiksliai pritaikyti galią pagal atliekamą užduotį.
Efektyvus dvigubas LED šviesos diodas su prieššvyčio ir pošvyčio funkcijomis palengvina darbą gręžiant ar sukant net tamsiausiuose kampuose.
Greičio reguliavimas jungikliu leidžia reguliuoti greitį pagal medžiagą ar darbo pobūdį.
Makita XPT sistema patikimai saugo įrankį nuo dulkių ir drėgmės net ir pačiomis atšiauriausiomis darbo sąlygomis.
Patogiai pasiekiamas atbulinės eigos jungiklis palengvina darbo eigą.
Specifikacija
| Svoris | 1 kg |
| Apsukų skaičius | 0 - 500 / 0 - 1900 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 50/27 Nm |
| Reversas | Yra |
| Elektroninis stabdys | Yra |
| Griebtuvas | 1/2" |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.










