
Akumuliatorinis švytuoklinis įrankis MAKITA DTM51Z
- Švelnaus paleidimo funkcija
- Greičio reguliavimas
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Judesio amplitudė: 3,2°.
Ergonomiška gumuota rankena.
Specifikacija
| Svoris | 2,2 kg |
| Apsukų skaičius | 6000-20000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 4,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 77 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Abrazyvinio popieriaus matmenys | 93 x 93 x 93 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 324 x 80 x 126 mm |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



