
Akumuliatorinis trimeris MAKITA UR016GZ 40V MAX XGT
- 3 pasirenkami greičio režimai
- Pjovimo plotis iki 330 mm
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Dirba abiem kryptimis.
Automatinė sūkių kontrolė ADT.
Aktyvi atatrankos kontrolė AFT.
Elektroninis stabdys užtikrina saugumą ir darbo našumą.
Darbo laikas su plastikiniais ašmenimis ir 5,0 Ah akumuliatoriumi – 50 min.
Specifikacija
| Svoris | 4,4 kg |
| Apsukų skaičius | 3500-5300-6500 aps./min. |
| Tvirtinimas | M10 x 1,25 LH |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Galingumas | 500 W |
| Rankenos tipas | U-formos |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Valo skersmuo | 2,0 - 2,4 mm |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







