
Akumuliatorinis pūstuvas MAKITA AS001GZ 40V MAX XGT
- Prietaisas pritaikytas profesionaliems ir buitiniams darbams
- Pūstuvas tinkamas tiek pripūtimui, tiek oro ištraukimui
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Patogus, kompaktiškas ir lengvas akumuliatorinis pūstuvas.
Su šiuo pūstuvu/siurbliu galima ištraukti orą iš įvairių talpų, vamzdynų, pripučiamų baseinų, taip pat pripūsti čiužinius, žaislus ar kitą įrangą.
Galima pasirinkti 4 skirtingus oro srauto režimus.
Yra užrakto mygtukas, kuris leidžia pūstuvą naudoti nepertraukiamai.
Integruota LED šviesos lemputė.
Pūstuvui maitinti reikalingas XGT® akumuliatorius.
XGT® įrankiuose ir akumuliatoriuose yra įmontuota įranga, kuri palaiko skaitmeninį grįžtamąjį ryšį tarp akumuliatoriaus ir įrankio, taip išgaunant maksimalų efektyvumą.
Specifikacija
| Svoris | 1,5 - 2,5 kg ( svoris su akumuliatoriumi) |
| Vibracijos lygis | ≤ 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 79 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 175 - 182 x 94 x 248 - 332 mm |
| Tipas | Akumuliatoriniai nupūstuvai |
| Maks. oro srautas | 1,1 m³/min. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
















