
Akumuliatorinė aukštapjovė MAKITA 40V MAX XGT
- Galinga „XGT®" aukštapjovė su dideliu grandinės greičiu, skirta sudėtingiems darbams
- Bešepetėlinis variklis užtikrina efektyvų pjovimą sunkiai pasiekiamose vietose
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Kotas 2,5 m ilgio leidžia pasiekti ir nupjauti šakas iki 3,5 m aukštyje.
AFT (Active Feedback Sensing) technologija automatiškai išjungia variklį, staiga sumažėjus variklio apsukoms.
eXtreme Protection Technology (XPT) - apsauga nuo vandens ir dulkių, darbui lauke ir prastomis oro sąlygomis.
Akumuliatoriaus apsauga nuo perkrovos, per didelio iškrovimo ir perkaitimo.
Specifikacija
| Svoris | 4,8 kg |
| Vibracijos lygis | 3,1 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Pjovimo greitis | 20 m/sec |
| Juostos ilgis | 300 mm (12") |
| Tipas | Akumuliatoriniai trimeriai |
| Grandinės storis | 1,1 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






