Akumuliatorinių gyvatvorių žirklių komplektas HUSQVARNA Aspire H50-P4A
- Kompaktiškas ir lengvas akumuliatorinis krūmų ir žolės kirpimo įrankis
- Skirtas dekoratyvinei žolės kraštų ir krūmų formavimo priežiūrai bei pasiekti aukštesnes vietas iki ~3 m
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Komplektą sudaro: žolės kraštų pjovimo priedas, ratukai žolės pjovimo priedui, teleskopinis kotas.
Greitas antgalių keitimas be įrankių – pritaikomas žolės kraštams arba gyvatvorėms.
Energiją taupanti „POWER FOR ALL ALLIANCE" baterijų sistema.
Vieno mygtuko valdymas.
Baterijos lygio rodymas.
Tarpas tarp dantų - 8 mm.
Automatinis išsijungimas po 180 sekundžių nenaudojant.
Patogus laikymas – su sieniniu kabliuku leidžiančiu kabinti įrankį ant sienos.
Specifikacija
| Svoris | 2,7 kg (be akumuliatoriaus) |
| Ilgis | 189 cm |
| Vibracijos lygis | 2,2 m/s² |
| Triukšmo lygis | 84 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Pjovimo greitis | 2800 pj/min. |
| Ašmenų ilgis | 200 mm |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės |
| Standartiniai priedai | Žolės kraštų pjovimo priedas, ratukai žolės pjovimo priedui, teleskopinis kotas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









