
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis MAKITA GA038GZ 40V Max XGT
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Nauja XGT sistema - didesnė įtampa, daugiau galios didesnėms apkrovoms
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio!
Aprašymas
Patvarus, energiją taupantis ir priežiūros nereikalaujantis variklis be anglinių šepetėlių.
XPT technologija - apsauga nuo dulkių ir vandens purslų.
AFT technologija - automatiškai išjungia variklį, staiga sumažėjus variklio apsukoms.
Švelnaus paleidimo funkcija.
Specifikacija
| Svoris | 2,9 kg |
| Apsukų skaičius | 6600 aps./ min. |
| Vibracijos lygis | 1,5-7,0 m/s² |
| Triukšmo lygis | 99 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 230 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 22.23 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti









