
Akumuliatorinis siaurapjūklis MAKITA JV001GZ 40V MAX XGT
- Reguliuojamas greitis ratuku
- Tinka darbui su mediena, metalu, plastiku ir guma
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Manevringas, tinka darbui virš galvos.
Energiją taupantis variklis be anglinių šepetėlių.
Užtikrintas tikslus pjūvis.
Integruota pastovaus greičio, švelnaus paleidimo bei švytuoklės funkcija.
Patogus darbas dėl nedidelio įrankio svorio ir ergonomiškos rankenos.
Lengvas ir greitas pjūklelių pakeitimas be papildomų įrankių.
Geras pjūvio matomumas ir švari pjovimo linija dėl aušinimo oro kanalų, kurie išpučia pjuvenas.
Įjungimo / išjungimo mygtukas užtikrina nepertraukiamą ir saugų darbą.
Specifikacija
| Vibracijos lygis | 4,8 m/s² |
| Triukšmo lygis | 98 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Pjovimo gylis medienoje | 135 mm |
| Pjovimo gylis pliene | 10 mm |
| Pjūklo eiga | 26 mm |
| Judesių skaičius | 0-800/3500 jud./min. |
| Pjovimo kampas | 45 ° |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Funkcionalumas | Švytuoklės funkcija |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
| Pjovimo gylis aliuminyje | 20 mm |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







