Akumuliatorinis tiesinis pjūklas BOSCH GSA 18V-28 LB Solo
- Puikus galios ir svorio santykis užtikrina mažesnį nuovargį dirbant bet kokioje padėtyje
- Tinka darbui su metalu, medžiu, plastiku ir izoliacinėmis medžiagomis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
BITURBO Brushless technologija užtikrina maksimalų įrankio pjovimo našumą, kuris visiškai prilygsta elektriniams 1100 W įrankiams.
Lengvas ir patogus geležtės fiksavimas be papildomų įrankių.
Tinka naudoti su AMPShare ir Bosch Professional 18 V akumuliatoriais ir įkrovikliais.
Apvertus įrankį patogu pjauti arti sienos.
Ergonomiška, išlenkta viršutinė rankenos dalis užtikrina patogų laikymą įvairiose padėtyse.
Tvirtinamu kablys leidžia patogiai pakabinti įrankį darbo vietoje.
Specifikacija
| Svoris | 3,2 kg (be akumuliatoriaus) |
| Vibracijos lygis | 23,1 m/s² |
| Triukšmo lygis | 97 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 450 x 96 x 170 mm |
| Pjovimo gylis medienoje | 230 mm |
| Judesių skaičius | 2900 jud./min. |
| Eiga | 28 mm |
| Tipas | Tiesiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, 1 x pjūklelis medienai, 1 x pjūklelis metalui |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
| Pjovimo gylis metale | 150 mm |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










