
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA HS011GZ 40V MAX XGT
- Įrankis pasižymi puikiomis funkcijomis ir daugybe įdiegtų modernių technologijų, palengvinančių darbą
- Automatinė belaidė dulkių nusiurbimo sistema (AWS)
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
Variklis užtikrina didelę įrankio galią, prilyginamą elektriniams įrankiams.
Įdiegta automatinė atatrankos kontrolė AFT®
Tinka profesionaliems pjovimo darbams.
Patobulintas pasukamas dulkių surinkimo antgalis dar patogesniam naudojimui.
„XPT “ technologija apsaugo nuo vandens ir dulkių.
Dvigubas LED darbinis šviesos diodas.
Suderinamas su pjovimo liniuote be adapterio, tiksliam pjovimui.
Didelė pjovimo geba ir nuožulnaus pjovimo geba ties 45° kampu.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 3500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | ≤ 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 270 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 101 mm |
| Pjovimo gylis, kai 45° | 71 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







