
Akumuliatorinis diskinis pjūklas MAKITA HS004GZ 40V Max XGT
- Itin greitas ir švarus pjūvis
- Nauja XGT sistema - didesnė įtampa, daugiau galios didesnėms apkrovoms
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tinka naudoti su Makita kreipiančiąja liniuote.
XPT technologija - apsauga nuo dulkių ir vandens purslų.
Apsauga nuo perkrovos.
Automatinė belaidė dulkių nusiurbimo sistema (AWS).
Elektroninis stabdys efektyviam ir saugiam darbui.
Dvigubas LED apšvietimas.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 6000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 190 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20/30 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



