
Akumuliatorinė viniakalė MAKITA 40V MAX XGT BN001GZ 34° 50-90mm
- Skirta vinims iki 90 mm kalti
- Bešepetėlinis variklis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Vinys su D formos galvute.
Didelis kalimo greitis.
Smūgiavimo charakteristika panaši į pneumatinių viniakalių.
Greito kalimo funkcija – apie 4 smūgiai per sekundę.
Įmontuotas darbinis LED šviesos diodas su prieššvyčio ir pošvyčio funkcija.
Kalimo gylio reguliavimas.
Vienkartinio ir nepertraukiamo kalimo režimai.
Apsauga nuo netyčinio paleidimo.
Automatinio kalimo sustabdymo funkcija.
Neslystantis antgalio dizainas tikslesniam kalimui kampu.
Langelis vinių likučiui stebėti.
Kablys patogiam tvirtinimui prie diržo ar konstrukcijų.
XPT technologija – apsauga nuo dulkių ir drėgmės.
Specifikacija
| Svoris | 5,3 - 6,5 kg |
| Vibracijos lygis | 3,6 m/s² |
| Triukšmo lygis | 101 dB(A) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 326 × 186 × 358 mm |
| Tipas | Akumuliatorinė viniakalė |
| Vinių dėtuvės kampas | 30 - 34 º |
| Vinių ilgis | 50-90 mm |
| Vinių storis | 2,9-3,3 mm |
| Vinių dėtuvės talpa | 51-58 vnt. |
| Standartiniai priedai | Šešiakampis raktas, platus kablys, antgalio adapteris, įrankio lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











