
Akumuliatorinė smeigiakalė MAKITA DBN501ZJ
- Bešepetėlinis variklis
- Pakopinis gylio reguliavimas
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Lagaminas Makpac Nr. 4.
Automatinio arba pavienio kalimo režimai.
Dvigubas jungiklis saugo nuo atsitiktinio suveikimo.
LED šviesos diodas darbo vietos apšvietimui.
Automatinis sustojimas pasibaigus smeigėms.
Ergonomiška, guma dengta rankena.
Diržo kabliukas leidžia lengvai nešti įrankį.
XPT technologija užtikrina atsparumą vandeniui ir dulkėms.
Puikiai tinka vidaus apdailos ir kitiems smeigių kalimo darbams.
Specifikacija
| Svoris | 2,3 kg |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 93 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 246 x 96 x 301 mm |
| Tipas | Akumuliatorinė smeigiakalė |
| Kabių tipas | 18 Ga |
| Smeigės ilgis | 15-50 mm |
| Smeigės storis | 1,2 mm |
| Smeigių dėtuvės talpa | 110 vnt. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








