Akumuliatorinis kabiakalis BOSCH GTH 18V-14 Solo CT
- Darbai atliekami greitai, nes naudojamas „Bosch“ 18 V bešepetėlinis variklis
- Veikia su 6–14 mm kabėmis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Atsvaros sistema sumažina nuovargį, nes sumažėja atatranka.
Tikslus darbas dėl patikimo gylio reguliavimo.
Išlaiko vienodą atstumą iki ruošinio su dideliu lygiagrečiu kontaktiniu paviršiumi.
LED lempa apšviečia darbo zoną.
Skirtas tašelio izoliacijos, garo barjero, statybinės plėvelės, stogo dangos popieriaus, audinių, odos ir kilimų tvirtinimui prie medinių paviršių ir konstrukcijų.
Turi kontaktinį gaiduką, skirtą tiek nuosekliam, tiek kontaktiniam įjungimui, ir yra su diržo kabliu.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg |
| Triukšmo lygis | 99 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 293 x 310 x 86 mm |
| Tipas | Akumuliatorinis kabiakalis |
| Kabių ilgis | 6-14 mm |
| Kabių plotis | 10,6 mm |
| Smeigių dėtuvės kampas | 0° |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





