
Kanalų freza MAKITA SG1251J
- Makita sienų pjaustytuvas garantuoja efektyviausią kanalų griovelių, glotniomis sienelėmis pjaustymą
- Ergonomiška nepaprastai patogi rankena
- Patogiai įrengtas priekinis dangtelis garantuoja dulkių surinkimą bet kokiame pjovimo gylyje
Specifikacija
| Svoris | 4,5 kg |
| Apsukų skaičius | 10000 aps./min. |
| Galingumas | 1400 W |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Pjovimo gylis | 0-30 mm |
| Laido ilgis | 5 m |
| Tipas | Kanalu freza |
| Pjovimo plotis | 6-30 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


