
Betono pjaustyklė MAKITA 4114S
- Didelis sukimo momentas
- Švelnaus starto funkcija, saugo įrankį, nuo pažeidimų jį įjungiant
- SJS: sistema apsauganti nuo smūgių ir dantračių gedimų užkirtus pjovimo diską
Aprašymas
Apsauga nuo dulkių saugo dirbantįjį nuo dulkių ir nuolaužų.
Pajungimas prie dulkių siurblio, švariam darbui.
Didelė atrama stabiliam pjovimui.
Specifikacija
| Svoris | 10,8 kg |
| Apsukų skaičius | 3500 aps./min |
| Ilgis | 673 mm |
| Galingumas | 2400 W |
| Disko skersmuo | 355 mm |
| Pjovimo gylis | 125 mm |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Tipas | Kanalu freza |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




