
Diskinė freza MAKITA CA5000XJ 118mm
- Kreipiančioji užtikrina pjūvio tikslumą.
- Gali būti naudojamas 165 mm diametro diskas aliuminiui ar medžiui.
- Švelnaus įjungimo funkcija.
Aprašymas
Diskinė freza aliuminio kompozitui. Patogus ir lengvas disko keitimas. Gumuotos rankenos. Kreipiančioji užtikrina pjūvio tikslumą. Švelnaus įjungimo funkcija. Elektroninė apsauga nuo perkrovimo. Mechaninis stabdis. Gali būti naudojamas 165 mm diametro diskas aliuminiui ar medžiui. Visada tikslus pjovimas su liniuote (įsigyjama atskirai). Jungtis siurbliui.
Specifikacija
| Svoris | 5,1 kg |
| Apsukų skaičius | 2600-6400 min-1 |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 82 dB(A) |
| Galingumas | 1300 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 346 x 250 x 250 mm |
| Disko skersmuo | 118/165 mm |
| Velenas | 20 mm skersmuo |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 11/36 mm |
| Tipas | Kanalu freza |
| Standartiniai priedai | Makpac lagaminas nr. 4, diskas frezai 118x20x14 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






