
Akumuliatorinis plytelių vibravimo įrankis FLEX TV 18-EC C
- 5 greičio režimai
- Bešepetėlinis variklis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Leidžia stebėti akumuliatoriaus lygį.
Ergonomiškas ir labai lengvas.
Mygtuku reguliuojamas greitis.
Efektyvi vibracija neleidžia susidaryti oro burbuliukams.
Tinka naudoti su visais FLEX 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1,6 kg |
| Apsukų skaičius | 3500-8000 aps./min. |
| Triukšmo lygis | 104 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Disko skersmuo | 120 mm |
| Darbinės ribos | Plytelės iki 1200 x 2400 mm |
| Apsaugos klasė | IPX4 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





