
Akumuliatorinių įrankių rinkinys MAKITA DK003GM+
Rinkinį sudaro: gręžtuvas DF001GM201 su 2 x 4,0 Ah akumuliatoriais ir įkrovikliu, perforatorius HR002GZ02, kampinis šlifuoklis GA047GZ02, USB įkrovimo adapteris ADP001G, prožektorius ML007G
Aprašymas
Akumuliatorinis gręžtuvas MAKITA DF001GM201 40V Max XGT
- Itin galingas gręžtuvas-suktuvas sunkioms užduotims atlikti
- Nauja XGT sistema - didesnė įtampa, daugiau galios didesnėms apkrovoms
- Elektroninis sukimo momento nustatymas
| Svoris | 2,6 kg |
| Apsukų skaičius | 0-650/ 0-2600 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 95 dB(A) |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 20 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 102 mm |
| Maks. sukimo momentas | 140/68 Nm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 182x86x274 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah 40V akumuliatoriai BL4040, įkroviklis DC40RA, lagaminas Nr.3 |
Akumuliatorinis perforatorius MAKITA HR002GZ02 40V Max XGT
- Lengvas ir kompaktiškas, trijų funkcijų
- Didesnė darbinė įtampa (XGT) leidžia dirbti esant didelėms apkrovoms
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
| Svoris | 4,1 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-980 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,5-9,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 103 dB(A) |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 28 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 389x102x232 mm |
| Smūgių skaičius | 0-5000 sm./min. |
| Smūgio jėga | 2.9 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 3 - gręžimas, gręžimas su kalimu, kalimas |
| Standartiniai priedai | Sukimo ribotuvas, beraktis griebtuvas, 100 g tepalas griebtuvui, Bluetooth modulis, Makpac lagaminas Nr. 4 |
USB įkrovimo adapteris MAKITA ADP001G 40V Max XGT
- Adapteris turi 2 USB lizdus
- 2,4 A išėjimas iš kiekvienos USB jungties
- Naudojama su akumuliatoriumi
| Svoris | 0,14 kg |
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis MAKITA GA047GZ02 40V Max XGT
- Itin saugus ir patikimas
- Bešepetėlinis variklis
- Švelnus startas ir apsauga nuo savaiminio paleidimo
| Svoris | 2,2 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 8500 aps./min. |
| Tvirtinimas | X-LOCK |
| Ilgis | 418 mm |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 92 dB(A) |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Standartiniai priedai | 125 mm diskas, šoninė rankena, apsauginis gaubtas |
Akumuliatorinis prožektorius MAKITA 40V Max XGT
- 4 apšvietimo režimai: taškinis/ taškinis ir srautinis/ srautinis/ stroboskopinis
- Taškiniame režime spindulys siekia iki 640 m
- Galva palenkiama 90° kampu
| Svoris | 1,2 kg |
| Spalvos temperatūra | 5000 °K |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Trijų funkcijų perforatoriai / Kampiniai šlifuokliai / Suktuvai / Gręžtuvai / Prožektoriai / Adapteriai / Komplektai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







