
Įkroviklis FLEX CA2 12/18V 230/CEE
- Skirtas 12 V ir 18 V akumuliatoriams įkrauti
- Didelis LED ekranas
- Užtikrinta akumuliatoriaus apsauga nuo perkaitimo, išsikrovimo ir perkrovos
Aprašymas
LED ekrane rodoma akumuliatoriaus diagnostika, įkrovimo laikas ir įkrovos lygis.
Korpusas pritaikytas tvirtinimui prie sienos arba kabinimui ant „StackPack“ bėgelių sistemos.
| Akumuliatorių įkrovimo laikas* | |||||
| Akumuliatorius | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 4,0 Ah XT | 8,0 Ah XT |
| 12 V | 40 min. | 40 min. | 48 min. | ||
| 18 V | 40 min. | 30 min. | 39 min. | 25 min. | 45 min. |
Specifikacija
| Svoris | 1,08 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V / 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 185 x 192 x 93 mm |
| Laido ilgis | 1,85 m |
| Tipas | Akumuliatorių įkrovikliai |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Elektros srovės stiprumas | 11,5 A |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |






