Akumuliatorinis diskinis pjūklas BOSCH GKS 18V-57-2 L
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Tinka pjauti medieną ir medienos kompozitus
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
LED lemputė apšviečia pjovimo liniją.
Pjovimo gylis siekia 57 mm, o įstrižiniai pjūviai gali būti atliekami iki 90° kampu.
Lengvas diskų keitimas dėl dulkių siurbimo jungties ir suklio užrakto.
Tinka naudoti su AMPShare, „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Galima naudoti su „Bosch Click & Clean System“ dulkių siurbimo sistema.
Specifikacija
| Svoris | 2,8 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 5000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 93 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 345 x 174 x 265 mm |
| Disko skersmuo | 165 mm |
| Disko vidinės skylės skersmuo | 20 mm |
| Pjovimo gylis, kai 90° | 57 mm |
| Tipas | Diskiniai pjūklai |
| Standartiniai priedai | Lygiagrečioji atrama, diskinio pjūklo diskas Ø165 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





