
Akumuliatorinis suktuvas MAKITA DFS452ZJX3
- Lengvas, kompaktiškas, puikiai subalansuotas
- Tyli sinchronizuota sankaba užtikrina tylų veikimą
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio, be sukimo antgalių komplekte
Aprašymas
Lengvai uždedamas ir nuimamas sukimo ribotuvas.
Tyliai veikianti sąnkaba, tvirtesnė konstrukcija, patogus jungiklis.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai įkrovos lygiui nukritus iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 0-4000 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 72 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Medvaržčių sukimo skersmenys | 4,2 mm |
| Varžto ilgis | 25-55 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Funkcionalumas | Automatinis varžtų padavimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




