
Akumuliatorinis juostinis suktuvas FLEX DW 45 18,0-EC
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Elektroninio valdymo sistema apsaugo įrankį, pailgina tarnavimo laiką ir padidina efektyvumą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Elektroninis greitai veikiantis stabdys.
Greičio mygtukas su užrakto jungikliu.
Ergonomiška, neslystanti ir minkšta rankena su įjungimo/išjungimo jungikliu.
Integruotas LED darbo vietos apšvietimas.
LED akumuliatoriaus įkrovos matuoklis.
Be įrankių nuimamas gylio ribotuvas.
Varžtų laikiklį galima nuimti be jokių įrankių.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/4" šešiakampis |
| Svoris | 0,975 kg |
| Apsukų skaičius | 0-4500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 71 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 28 Nm |
| Reversas | Yra |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 215 x 75 x 203 mm |
| Medvaržčių sukimo skersmenys | 4,2 mm |
| Varžto ilgis | 25-55 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | Antgalių laikiklis UH-M 50 E6,3-C6,3, gylio ribotuvas, diržo laikiklis, lagaminas L-BOXX® 136 su įdėklu |
| Funkcionalumas | Automatinis varžtų padavimas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










