
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MAKITA TD111DZ
- Puikiai tinka darbui siaurose erdvėse
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Kompaktiškas šešiakampis griebtuvas.
Maksimalus sukimo momentas, pasiekiamas nustačius maksimalius sūkius.
Patogi darbui gumuota rankena.
Darbinis šviesos diodas.
Įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Taip tausojama baterija ir prailginimas jos tarnavimo laikas.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/4" šešiakampis |
| Svoris | 1,1 kg |
| Apsukų skaičius | 0-3000/0-1300 min-1 |
| Vibracijos lygis | 2,5-12,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 105 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 135 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-3900/0-1600 min-1 |
| Varžto sukimo skersmuo | M4-M8 |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M14 |
| Kietintos veržlės sukimo skersmuo | M5-M12 |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





