Akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas FESTOOL CXS 2,6-Plus
- Galimybė pasirinkti iš 2 sukimosi greičių
- Kiekvienam sukamam varžtui parenkama optimali jėga
- FastFix tvirtinimas ir CENTROTEC greitojo įrankių keitimo sistema
Aprašymas
Puiki ergonomika ir mažas svoris patogiam varžtų sukimui ir gręžimui.
Kompaktiška ir patogi konstrukcija patogesniam darbui sunkiai pasiekiamose vietose.
Praktiška – integruotas LED apšvietimas ir akumuliatoriaus įkrovos lygio indikatorius.
12 padėčių sukimo momento nustatymas ir išjungimas – tiksliam varžtų sukimui.
Specifikacija
| Svoris | 0,9 kg |
| Apsukų skaičius | 0-430/0-1300 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² / 3,1 m/s² |
| Triukšmo lygis | 76 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,6 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 8 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 12 mm |
| Griebtuvas | 1-10 mm |
| Sukimo momentas | 10/16 Nm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,6 Ah akumuliatoriai, įkroviklis MXC, Centrotec griebtuvas, magnetinis antgalių laikiklis, diržo kabliukas, greito fiksavimo grąžto griebtuvas, sukimo antgalis PZ 2, lagaminas SYS3 M 137 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti









