Akumuliatorinis juostinis suktuvas FESTOOL DWC 18-2500 HPC 4,0 I-Plus
- Naudojamas tvirtinant gipso kartono plokštes prie metalinių ir medinių konstrukcijų
- Dėl didelio sukimosi greičio tinka greitam didelio kiekio varžtų sukimui
- Ilgaamžis EC-TEC variklis be anglinių šepetėlių maksimaliam našumui ir galiai
Aprašymas
Patogus įrankis darbui virš galvos.
Elektroninis išjungimas užtikrina tikslų įsukimo gylį ir ilgą eksploatacijos trukmę.
Start/Stop funkcija taupo energiją.
Priekinė dėtuvė montuojama greitai, be papildomų įrankių.
Su ličio jonų baterija įsukama daugiau varžtų vienu įkrovimu.
Specifikacija
| Svoris | 2,2 kg |
| Apsukų skaičius | 0-2500 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 78 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Griebtuvas | 1/4" |
| Sukimo momentas | 7 / 18 Nm (mediena / plienas) |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis TCL 6, diržo laikiklis, gylio ribotuvas, kablys, magnetinis sukimo antgalių laikiklis, sukimo antgalis PH2, 2 sukimo antgaliai PH2 ilgi, tvirtinama dėtuvė, lagaminas SYS 3 M 187 |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







