FESTOOL

Festool – tai vienas seniausių ir žinomiausių, profesionalams skirtų elektrinių ir akumuliatorinių įrankių, gamintojų. Prekinio ženklo pradžia siejama su 1925 metais, kai vokiečių inžinierius ir verslininkas Gottlieb Stoll įkūrė bendrovę, gaminančią specializuotus medienos apdirbimo įrankius. Šiandien įmonė gamina įrankius medinei statybai, medienos apdirbimui, dažymui, sanavimui ir renovavimo darbams, vidaus apdailai, taip pat paviršių paruošimo lakavimui ir užbaigimo darbams.

Festool įrankių asortimentą sudaro: akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai, perforatoriai, rankiniai diskiniai pjūklai, elektriniai pjūklai, skersavimo pjūklai, siaurapjūkliai, frezos, medienos apdirbimo staklės, poliruokliai, obliai, dulkių siurbliai, LED statybiniai šviestuvai, visų tipų šlifavimo mašinos ir kiti įrankiai bei jų priedai. Kokybė ir patikimumas – neatsiejama Festool įrankių dalis. Visiems įrankiams suteikiama 3 metų garantija.

Kiekvienas Festool įrankis kuriamas remiantis praktika ir konsultuojantis su profesionaliais meistrais. Taip gaunami tikslūs ir racionalūs sprendimai, palengvinantys kasdienį meistrų darbą. Pavyzdžiui, šlifavimo sistema nepriekaištingiems paviršiams gauti, kurią sudaro šlifavimo mašina, šlifavimo padas, šlifavimo priemonės, nusiurbimo žarna ir CLEANTEC mobilieji dulkių siurbliai. Festool taip pat įgyvendino idėją sukurti SYSTAINERIUS – naujoviškus lagaminus įrankiams laikyti bei transportuoti. Tuo tarpu akumuliatoriniuose įrankiuose esantis specialiai Festool suprojektuotas EC-TEC variklis be šepetėlių taupo energiją ir garantuoja geresnius rezultatus vienu akumuliatoriaus įkrovimu.

Dėl ilgametės gamybos patirties galima užtikrinti, kad dirbant su Festool įrankiais bus pasiektas maksimalus efektyvumas, našumas ir ilgaamžiškumas visuose darbų etapuose – nuo pjovimo iki gręžimo ir varžtų sukimo.