Akumuliatorinis smūginis suktuvas DeWALT DCF887N-XJ 18V
- Itin lengvas ir kompaktiškas įrankis, skirtas naudoti sunkiai pasiekiamose vietose
- Galingas variklis be anglinių šepetėlių užtikrina didelį sukimo momentą
- Parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Tinkamas naudoti su visais DeWALT 18V XR akumuliatoriais.
3 LED diodų apšvietimas puikiam matomumui.
3 greičiai.
PrecisionDrive režimas suteikia papildomą kontrolę darbo metu, kad būtų išvengta medžiagos ir tvirtinimo elementų pažeidimų.
6,35 mm laikiklis leidžia greitai ir lengvai keisti antgalius vienos rankos pagalba.
Specifikacija
| Svoris | 0,94 kg |
| Apsukų skaičius | 0 - 1000 / 2800 / 3250 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 22 m/s² |
| Triukšmo lygis | 96/107 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | XR Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 205 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-3800 sm./min. |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 4 savaites nuo pirkimo užregistravus https://cee.dewalt.global/, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, per 4 savaites nuo pirkimo užregistruokite įrankį svetainėje: https://cee.dewalt.global/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





