
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis MAKITA GA047GZ02 40V Max XGT
- Itin saugus ir patikimas
- Bešepetėlinis variklis
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Įjungimas su svirtimi.
Atatrankos atveju saugikliai išjungia įrankį.
Švelnus startas ir apsauga nuo savaiminio paleidimo.
Su elektriniu stabdžiu.
Specifikacija
| Svoris | 2,2 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 8500 aps./min. |
| Tvirtinimas | X-LOCK |
| Ilgis | 418 mm |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 92 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 40 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Standartiniai priedai | 125 mm diskas, šoninė rankena, apsauginis gaubtas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Papildoma garantijos informacija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėn.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 30 dienų nuo pirkimo adresu www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikti registracijos metu gautą sertifikatą.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




